Sąlygos ir Terminai

1. BENDROS SĄLYGOS IR TERMINAI:
1.1. Visos Pirkėjo užsakytos paslaugos turi būti pristatomos remiantis terminais ir sąlygomis (Pardavėjas pasilieka teisę koreguoti terminus ir sąlygas). Priimdamas paslaugas, Pirkėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis sąlygomis ir terminais.
1.2. Terminas skaičiuojamas nuo gauto užsakymo apmokėjomo laiko.
1.3. Sutartis tarp Pardavėjo ir Pirkėjo· įsigalioja tik Pirkėjui patvirtinus užsakymą.


2. KAINOS:
2.1. Nors Pardavėjas ir stengiasi, jog internetinis kainoraštis būtų tikslus, jis yra sukurtas tik kaip orientyras ir kartais reali suma gali skirtis. Pirkėjas turi teisę atsisakyti paslaugos užsakymo, jeigu reali kaina skiriasi nuo pateiktos GreitiVertimai.lt užsakymo formoje. Pirkėjas turi atsisakyti iki užsakymo vykdymo pradžios.
2.2. Užsakymo formoje pateikta kaina yra galutinė.


3. ATSISKAITYMAI IR IŠLAIDOS:
3.1. Pirkėjas iškart sumoka už pasirinktas paslaugas (nebent buvo susitarta su Pardavėju kitaip).
3.2. Visi galimi mokėjimo būdai Pirkėjui pateikti antrame užsakymo žingsnyje.


4. GRĄŽINIMAI:
4.1. Pirkėjas turi pranešti apie bet kokį užsakymo paslaugos trūkumą, nuostolį, neatitikimus ar·pavėlavimą, užsakymo gavimo metu.
4.2. Nuo užsakymo pabaigos momento (kai Pirkėjas gauna padarytą užsakymą (dažniausiai gauna .doc, .docx· arba .pdf formatu) ir per 72 valandas nepateikia pretenzijų), Pardavėjas už atsiradusius trūkumus· nebeatsako.
4.3. Jei dėl nenumatytų aplinkybių Pardavėjas negali įvykdyti Pirkėjo užsakymo, Pardavėjas privalo grąžinti užsakymo mokestį (minus įvairios Pardavėjo patirtos išlaidos) ar, Pirkėjui pageidavus, aptarti kitą užsakymo įvykdymo datą.


5. SLAPTUMAS:
5.1. Bet kokia Pirkėjo informacija, perduota į GreitiVertimai.lt tinklapį, yra skirta tik Pardavėjo ir Vertėjų vidiniam vartojimui ir bendravimui su Pirkėju. Pardavėjas ir Vertėjai neatskleis ir neparduos Pirkėjo informacijos jokioms trečiosioms šalims.
5.2. Tekstai kurie perduodami vertimams, trinami per 72 valandas po užsakymo įvykdymo patvirtinimo iš užsakovo pusės.


6.INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ IR KONFIDENCIALUMAS:
6.1. Visa intelektinė nuosavybė, kitos nuosavybės teisės ir autorinę teisę, priklauso ir yra kontroliuojamos Pardavėjo.


7. UŽSAKYMAI:
7.1. Užsisakant paslaugą, Pirkėjas privalo tiksliai nurodyti savo el. pašto adresą ir telefono numerį. Šita informacija yra naudojama kontaktavimui tarp Pardavėjo ir Pirkėjo. Pardavėjas neatsako už netikslius Pirkėjo duomenis, taip pat neatsako už užsakymo įgyvendinimo laikotarpį jeigu Pirkėjas nekomunikuoja su Pardavėju.


8.PRISTATYMAS:
8.1. Užsakymas (paslauga) Pirkėjui yra pristatoma elektroninių būdų, jeigu nebuvo sutarta kitaip, į jo nurodytą el. pašto adresą. Jei dėl Pirkėjo klaidos (pateiktos kontaktinės informacijos netikslumų) užsakymas nebuvo pristatytas nurodytu laiku, Pardavėjas turi teisę anuliuoti užsakymą arba laikyti paslaugas Pirkėjo sąskaita.
8.2. Pardavėjas neatsako už nuostolius ar išlaidas, patirtas dėl pavėlavimo. Pavėlavimas dėl Pardavėjo nekontroliuojamų aplinkybių nesuteikia Pirkėjui teisės atšaukti užsakymus. Pirkėjui bus pasiūlyta nuolaida arba kitas įvykdymo būdas.

AKCIJA

10% NUOLAIDA UŽSAKANT INTERNETU

<<Gauti kodą>>

Partneriai

LSP partnerystė

Saugumas

SSL sertifikatas

Kontaktai

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

+370 645 85702

www.greitivertimai.lt